KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5453277

nr 545 3277

Pastell

Signerad Lûdvig Henry, fiskar, 31x39

Utrop:

100 kr

måndag 6 oktober 2008
kl 16:28:19